Skórzane kurtki - legenda i klasyka stylu.


Moda nieustannie się zmienia, także jeśli chodzi o okrycia wierzchnie. Jest to dość niedogodna sytuacja, gdyż większość osób kupuje takie okrycia z nadzieją, że będą służyć dłużej niż jeden sezon. Jest jednak przynajmniej jeden typ okryć, w który można śmiało inwestować z pewnością, że będzie na topie nawet za kilka lat. Są to oczywiście skórzane kurtki, najlepiej - ze skóry naturalnej.

Kurtki ze skóry nigdy nie wychodzą z mody, jednak od kilku sezonów są znów noszone masowo. Zwykle jednakże są to okrycia z eko skóry, czyli ze sztucznego materiału. Jakkolwiek mogą one prezentować się efektywnie, nigdy nie będą w stanie dorównać kurtkom ze skóry naturalnej, zarówno jeśli chodzi o wygląd, jak i walory. Właśnie te unikalne zalety, jakie posiada skóra, powodują, że materiał ten jest tak pożądany, a kurtka skórzana jest klasykiem sama w sobie.

Wielofunkcyjne okrycie

Dużą zaletą skórzanych kurtek jest fakt, że są one bardzo uniwersalne. Prawdziwa skóra świetnie chroni przed chłodem i wiatrem, jest odporna na działanie wilgoci oraz uszkodzenia mechaniczne. Każdy zatem, kto kupi dla siebie takie okrycie, będzie mógł korzystać z niego bardzo często i w różnych okolicznościach. Kurtka ze skóry może być też noszona o różnych porach roku i w różnych okolicznościach oraz wyglądać świetnie niezależnie od tego, z czym się ją zestawi. Jeśli komuś wydaje się, że jest to strój zarezerwowany tylko dla motocyklistów i wielbicieli rocka, to jest w błędzie! Skórzane kurtki kochają mężczyźni, nosząc je podczas nieformalnych sytuacji i zamiast marynarki. Chętnie wybierają je kobiety, dopełniając rockowych stylizacji z podartymi jeansami czy wkładając do tiulowych sukienek, co pozwala im przełamywać konwenanse.

Jaką kurtkę wybrać?

Kurtka ze skóry to poważna inwestycja, dobrze będzie więc postawić na uniwersalny model, który zawsze będzie modny. Sklep DORJAN przedstawia wiele takich propozycji - dla kobiet i mężczyzn. Kurtka pilotka, kurtka pikowana czy posiadająca charakterystyczny fason ramoneska to świetny wybór w każdym przypadku, jest to więc tylko kwestia osobistych preferencji.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Inne Firmy