Gabloty szklane dla sklepikarzy


Na co zwrócić uwagę przy zakupie gabloty do swojego sklepu? Warto postawić na najlepszą jakość, ponieważ dzięki niej można dużo zaoszczędzić i mieć pewność, że gablota przez długie lata zachowa świetny stan. Firma Arte-Bis podpowiada co jest istotne przy standardach produkcji środków prezentacji wizualnej.

Gabloty szklane dla sklepikarzy muszą pełnić dwie, zasadnicze funkcje:

  • zdolność do bezpiecznej ekspozycji produktów, ogłoszeń, informacji,
  • funkcję estetyczną, która z punktu widzenia marketingowego bardzo wiele potrafi zmieniać w decyzjach zakupowych klienta.

Wszystko zaczyna się od dobrej jakości materiałów, które są odporne na uszkodzenia i dobrze radzą sobie z codzienną, nawet intensywną eksploatacją. Ponadto gabloty powinny być łatwe do utrzymania w czystości, a szkło przejrzyste i jak najbardziej estetyczne. Jeśli chodzi o kwestie bezpieczeństwa, z pewnością warto zabezpieczyć się przed dostępem osób niepowołanych. Wystarczy zamykać gabloty na klucz - taką opcję uzgadnia się z producentem. Powracając jednak do ekspozycji i samej prezentacji produktu, szczególną uwagę należy zwrócić na oświetlenie. Nie zawsze wystarczy światło zewnętrzne. Montaż osobnego światła w środku gabloty może bardziej przyciągać wzrok i zwiększać poczucie luksusu. A tego właśnie oczekuje klient, który na każdym kroku chce czuć się wyjątkowo.

Najlepsze gabloty szklane to wynik starannych przemyśleń i konsultacji. Zgłaszając się bezpośrednio do producenta, można liczyć na maksymalne dopasowanie środka prezentacji wizualnej do wnętrza i branży, w jakiej pracuje klient. Tak naprawdę nie ma uniwersalnych rozwiązań. Klient może wybrać sobie kolor i rozmiar gabloty, dobrze jeżeli ma realny głos w procesie produkcji. Więcej na ten temat można dowiedzieć się na stronie internetowej pod linkiem artebis.com.pl.

Warto pamiętać, że z gablot korzysta się powszechnie również w urzędach i różnych innych miejscach użyteczności publicznej. Przyglądając się ich przykładom łatwiej podjąć własne decyzje i wybrać optymalny rodzaj gabloty dla swoich własnych potrzeb.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: https://artebis.com.pl/
Dodano: 2018-11-14
Telefon: 34 318 64 54
Miejscowość: Krzepice
Adres: Główna 160
Kod pocztowy: 42-160

Źródła:
https://artebis.com.pl/kategoria-produktu/gabloty/


Inne Firmy