Firma kominkowa Regina Janusz Jarzembowski • Kominki ceny z montażem


Jeżeli chcesz, aby Twój salon był przytulny i ciekawie udekorowany, zdecyduj się na zamontowanie w nim kominka. Wysokiej jakości obudowa kominkowa z wkładem jest prawdziwą ozdobą domu i potrafi całkowicie odmienić atmosferę w jesienny lub zimowy wieczór. Dodatkowo kominek często stanowi ekonomiczne źródło ciepła.

Szeroki wybór nowoczesnych oraz klasycznych kominków znajdziesz w ofercie firmy kominkowej REGINA Janusza Jarzembowskiego. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Janikowie w województwie wielkopolskim. Firma oferuje domowe oraz ogrodowe kominki w dobrych cenach z montażem. Sprzedaje zarówno wkłady kominkowe, jak i wykonane z piaskowca, marmuru oraz granitu obudowy kominków. Do produkcji każdej obudowy wykorzystuje materiały pochodzące od sprawdzonych producentów.

Przedsiębiorstwo istnieje już od 1991 roku. Zdobyte na przestrzeni wielu lat doświadczenie pozwala mu na przygotowanie oferty dostosowanej do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Pracujący tam fachowcy nie tylko realizują gotowe wzory kominków, ale przede wszystkim są otwarci na propozycje i sugestie swoich klientów. Jednocześnie chętnie doradzają przy wyborze odpowiedniego kształtu, materiału oraz konstrukcji paleniska, aby było ono w pełni bezpieczne, a także jak najlepiej dopasowane do wielkości i charakteru danego pomieszczenia.

W asortymencie firmy znajdują się m.in. następujące produkty:

  • obudowy w stylu nowoczesnym oraz tradycyjnym,
  • wkłady kominkowe standardowe oraz z płaszczem wodnym,
  • piece tradycyjne i kaflowe,
  • biokominki wiszące, wolnostojące oraz portalowe.

Na stronie internetowej firmy dostępna jest bogata galeria zdjęć ukazujących główne obszary jej działalności. W celu poznania dokładnej ceny konkretnego produktu oraz jego montażu warto skontaktować się z przedstawicielami przedsiębiorstwa telefonicznie. 

Osoby zainteresowane zakupem wkładu kominkowego z płaszczem wodnym mogą liczyć na wykonanie przez pracowników firmy specjalnej instalacji, która umożliwi rozprowadzanie ciepła z kominka do innych pomieszczeń.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

WWW: http://www.kominki-regina.pl/
Dodano: 2019-05-15
Telefon: 602 386 588
Miejscowość: Kobylnica
Adres: Sporna 25
Kod pocztowy: 62-006

Źródła:
http://www.kominki-regina.pl/


Inne Firmy